Pielnik aktywny

PA-70

Pielnik aktywny jest zasilanym poprzez wałek WOM oraz hydraulikę zewnętrzną ciągnika urządzeniem służącym do usuwania chwastów oraz spulchniania gleby np. na plantacjach drzew Paulownia, na plantacjach krzewów owocowych lub w sadach owocowych itp. Niewątpliwą zaletą maszyny jest samoczynny mechanizm omijania przeszkód dzięki któremu do obsługi maszyny wystarczy jedynie operator ciągnika.

DSCF9428

Maszyna wyposażona jest w możliwość zmiany elementów roboczych oraz odległości talerzy obrotowych od osi ciągnika co czyni maszynę uniwersalną i pozwala dostosować ją do rodzaju oraz zachwaszczenia upraw. Pielnik posiada dwa obrotowe talerze robocze z czego jeden jest zamontowany na ramie stałej a drugi na uchylnym ramieniu. Ruch ramienia wymuszany jest za pomocą siłownika hydraulicznego który otrzymuje sygnał do pracy ramienia z mechanicznego układu sterowania.

DSCF9428
DSCF9433
DSCF9439

Inne produkty

IMG-2248-1-390x260-1

Drzewa tlenowe

Bezkonkurencyjna pod każdym względem. Rośnie najszybciej na świecie. Jest lekka i wytrzymała. Niemal każdą jej część można wykorzystać w przemyśle.

2017-05-26-etykieta-antysmog-250ml-page-001

Antysmog 20-17

Koncentrat przeznaczony jest dla silników spalinowych, benzynowych i wysokoprężnych oraz zasilanych LPG. Rewelacyjny uszlachetniacz do paliw.

apol

Apol-humus

Płynny koncentrat do stosowania doglebowego w uprawach roślin uprawnych. Stanowi połączenie kwasów humusowych i polimerów chitozanu.

© Copyright 2016 by JPM